Reklamné oznámenie
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.
YOLOPET krmivo pre vašich psíkovhttps://www.yespes.skPredaj českého prémiového krmiva, unikátka technológia sušenia mrazom, vysoký podiel mäsa
BAKA NATUREhttps://www.bakanature.comhrejivé vankúše pre oddych či spánok, ľanové výrobky pre útulný domov, či iné drobnosti

Toto miesto slúži na zanechanie akéhokoľvek pozitívneho názoru (spokojnosť, odporúčanie, pochvala, pocta a pod.) na čokoľvek  pri zachovaní dodržiavania platnej legislatívy SR. Obsah bude zverejnený po dobu 3 mesiacov po vyplnení formulára a potvrdení kontrolnej otázky prostredníctvom SMS správy. Za obsah textu zodpovedá výlučne jeho autor a odoslaním formulára vyjadruje plný súhlas s jeho uverejnením.

Vaše meno:
Mobilné číslo na verifikáciu:
Text pozitívneho názoru:
Váš alias (fiktívne meno):
Vaše osobné údaje spracovávame podľa GDPR.
 

Chcem touto cestou pochváliť p. Baránka, že sa rozhodol nenechať napospas túto krajinu a so skupinou odborníkov zakladajú nový politický subjekt s kresťanskými a konzervatívnymi hodnotami, ktoré v dnešnej bláznivej liberálnej  dobe čelia rozkladu. Osobne sa stotožňujem s viacerými názormi, ktoré pán Baránek prezentuje a chce prostredníctvom politického súboja ako volený zástupca ľudu presadzovať v parlamente. Politický subjekt, ktorý chcú založiť nesie názov Zdravý rozum a momentálne ako člen výboru na založenie tohto politického hnutia hľadajú dostatočný počet podpisov a finančné prostriedky na fungovanie. Začínajú od nuly. Odporúčam všetkým ľudom, ktorým záleží na zmene súčasného politického cirkusu, aby si pozreli informácie od pána Jána Baránka či už na jeho FB profile alebo na Youtube, oboznámili sa s jeho víziou a neváhali sa pridať.

P.B.

Chcel by som vyzdvihnúť vysokú volebnú účasť našich susedov z Českej republiky pri voľbe prezidenta. Vyše 70% účasť dáva výpoveď o tom, že si ctia demokraciu a volebné právo občana. Kiež by taká účasť bola aj u nás.

JaNo

Nie som verejným propagátorom Igora Matoviča, veľa vecí pohnojil, veľa ľudí si poštval proti sebe, za každú cenu sa chcel udržať na stoličke člena vlády, ale jednu pochvalu mu musím udeliť. To, že ľudom otvára oči a nebojí sa povedať svoj názor o teraz veľmi diskutovanej téme LBGT komunity, právo na určenie pohlavia, ktoré sa teraz počítajú rôznymi mutáciami na desiatky. ľudia uvedomte si jedno. Môžete tieto mutácie, krížence, alebo vyšľachtené odrody nazvať ako chcete. Prírodu jednoducho neoklamete. Tisícky rokov existuje samec / samica a oni splodia mláďa, vždy tu bude muž  / žena a oni splodia dieťa. Vždy budem mať a navzájom si budeme bratia a sestry. Tak prestaňte s týmito sprostosťami určovania pohlavia už mladistvom veku a ako Igor napísal, tisíce mladých ľudí čaká na nezmyselné operácie, lebo sami nevedia do čoho idú a čo môžu v budúcnosti ľutovať.

Rado