Reklamné oznámenie
Dámska obuv a oblečenie https://www.e-nakupy.ske-nakupy.sk je internetový obchod s obuvou, kabelkami, koženými peňaženkami a spodným prádlom
ENERGO SYSTEM SK, s.r.o. https://www.energo-system.skelektroinštalačný materiál , montáže , fotovoltaika , LED osvetlenie
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.

Toto miesto slúži na zanechanie akéhokoľvek pozitívneho názoru (spokojnosť, odporúčanie, pochvala, pocta a pod.) na čokoľvek  pri zachovaní dodržiavania platnej legislatívy SR. Obsah bude zverejnený po dobu 3 mesiacov po vyplnení formulára a potvrdení kontrolnej otázky prostredníctvom SMS správy. Za obsah textu zodpovedá výlučne jeho autor a odoslaním formulára vyjadruje plný súhlas s jeho uverejnením.

Vaše meno:
Mobilné číslo na verifikáciu:
Text pozitívneho názoru:
Váš alias (fiktívne meno):
Vaše osobné údaje spracovávame podľa GDPR.
 

Chcel by som vyzdvihnúť vysokú volebnú účasť našich susedov z Českej republiky pri voľbe prezidenta. Vyše 70% účasť dáva výpoveď o tom, že si ctia demokraciu a volebné právo občana. Kiež by taká účasť bola aj u nás.

JaNo

Nie som verejným propagátorom Igora Matoviča, veľa vecí pohnojil, veľa ľudí si poštval proti sebe, za každú cenu sa chcel udržať na stoličke člena vlády, ale jednu pochvalu mu musím udeliť. To, že ľudom otvára oči a nebojí sa povedať svoj názor o teraz veľmi diskutovanej téme LBGT komunity, právo na určenie pohlavia, ktoré sa teraz počítajú rôznymi mutáciami na desiatky. ľudia uvedomte si jedno. Môžete tieto mutácie, krížence, alebo vyšľachtené odrody nazvať ako chcete. Prírodu jednoducho neoklamete. Tisícky rokov existuje samec / samica a oni splodia mláďa, vždy tu bude muž  / žena a oni splodia dieťa. Vždy budem mať a navzájom si budeme bratia a sestry. Tak prestaňte s týmito sprostosťami určovania pohlavia už mladistvom veku a ako Igor napísal, tisíce mladých ľudí čaká na nezmyselné operácie, lebo sami nevedia do čoho idú a čo môžu v budúcnosti ľutovať.

Rado