Reklamné oznámenie
Svadobné video a fotografiehttps://www.marol.skKameraman a fotograf • Výhodné balíčky na video a fotografie
LyžiarSK LYŽIARSKE POTREBY SEREĎhttps://www.lyziar.skESHOP LYŽIAR.SK SEREĎ, LYŽIARSKE POTREBY SEREĎ; BAZÁR-POŽIČOVŇA-SERVIS
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.

Toto miesto slúži na zanechanie akéhokoľvek negatívneho názoru (nespokojnosť, pohoršenie, zlá skúsenosť, upozornenie na porušovanie zákona, morálky, etického kódexu a pod.) na čokoľvek  pri zachovaní dodržiavania platnej legislatívy SR. Obsah bude zverejnený po dobu 3 mesiacov po vyplnení formulára a potvrdení kontrolnej otázky prostredníctvom SMS správy.

Vaše meno:
Mobilné číslo na verifikáciu:
Text negatívneho názoru:
Váš alias (fiktívne meno):
Vaše osobné údaje spracovávame podľa GDPR.
 

Matovič zase urobil na FB osvetu tým pár prívržencom, ktorí mu pritakávajú, že koľko rožkov by sa dalo kúpiť za Fica a Pellegrinihi a koľko za jeho 200 Eur, ktoré donekonečna omiela a chodí s tým ako taký šašo na všetky diskusie. On sa tvári, ako keby dal ľudom 200 Eurový mešec bezodna. Podľa jeho mentálnej dispozície sa dá zato kúpiť: rožky, obedy, krúžky, maslo, splácať hypoúver, no jednoducho všetko. 

Stále tento pometenec tliacha o rozkradnutých 30 miliardách Ficovou vládou. A kde sú teda tie peniaze, keď už sa akože netuneluje. Ja som strašne zvedavý z akých peňazí sa zaplatí prehratý súdny spor štátu so Slovnaftom, ktorý podal žalobu za neprimerané zvýšenie osobitnej dane, aby Matelko mohol rozdávať 500 Eur za účasť na voľbách. To nech potom prezentuje v diskusiách o koľko každého Slováka obral. 

Joker

Eduard Heger = že vraj premiér, že vraj minister financií, že vraj minister zdravotníctva. To koľko už bude tento človek riadiť rezortov. Pani prezidentka, žiadame okamžite vymenovať úradnícku vládu do predčasných volieb. Veď toto je číra katastrofa!

ZastavmeToŠialenstvo

500 Eur každému voličovi čo príde voliť? Ďalšia atómovka od Matoviča! Nestačilo, že ten magor rozdával stotisíce ľudom zato, že sa išli očkovať, tá jeho skvelá lotéria. On bude vykrikovať, koľko miliónov sa prehajdákalo a keď by mal takto zaplatiť napr 2 milióny ľudí, tak rozfláka celú jednu MILIARDU. Ale toto už je v poriadku. Načo chce dávať ľudom peniaze, veď to je každého slobodná voľba čo pôjde k volebnej urne a pre zodpovedných občianska povinnosť využiť svoje volebné právo. MATOVIČ, ty nerozhadzuj peniaze daňových poplatníkov, teda aj tých, ktorí ťa už majú plné zuby. Ak tak strane chceš, rozdaj si svoje... Nikto ti neuverí, že ty nič nevlastníš a nič si neukradol. Je nám z teba na grc. Každý človek s kožou na tvári by už dávno na tvojom mieste odstúpil a toto nie je obhajovanie ani Fica, ani mafiánov o ktorých len rozprávaš. Čo si toho nasľuboval pred voľbami, Počiatka chcel obrať o vilu a podobne. Nič si neurobil a v poslednej dobe iba dokola melieš o 200 Eurách na deti, kde si v podstate len iným zobral.

Rado

Dávajte si pozor, ľudia!!

Takmer všetky Facebook účty boli alebo sú momentálne hacknuté. Profilový obrázok a vaše meno budú použité na vytvorenie nového FB účtu. Potom sa snažia presvedčiť vašich priateľov, aby si vás pridali späť.. snažia sa ti zničiť život! Vaši priatelia si budú myslieť, že je to váš účet a prijmú žiadosť o priateľstvo. Odteraz si títo piráti môžu písať vo vašom mene čo chcú!!

Neprijímajte od svojich priateľov druhé pozvanie! Neprijímajte a neklikajte na divné videá ani odkazy na messenger! Nereagujte na ponuky požičiavania peňazí, ani ak vás niekto bude nútiť investovať do bitcoinov.

Juraj

Ľudia nenechajte sa oklamať podvodníkmi, ktorí na Facebooku alebo aj na Instagrame ponúkajú tovar ako napr. "Pánska obchodná koženná taška cez rameno v cene 37 Eur,rôzne svetre s košeľami a pod."

Ako zistiť že sa jedná o podvodníka?

1. Keď si kliknete na webovú stránku z ktorej sa produkt, napr. tá kožená taška ponúka (išlo os stránky napr. promting.top; restraint.top a pod.) zistíte, že sa tam nachádza pár produktov, s popisom v nejakej nezrozumiteľnej cudzej reči. Ak si prelistujete stránku, zistíte, že tam nie sú žiadne údaje o predajcovi, iba kontaktný email, a treba dať do pozornosti sa na všetkých tých stránkach opakuje:

contact@zenmasstt.com

Táto doména je regisstrovaná na nejakú čínsku spoločnosť Alibaba computing.... samotná webová stránka sa nedá zobraziť.

2. Ak predsa len objednáte tento tovar zo stránky vypísaním formuláru s vašimi údajmi a telefónnym číslom, dostanete emailom odpoveď typu:

Vážení (vaše meno): 
Dobrý den! Děkujeme Vám, že jste koupili naše produkty, a jsme hrdí na to, že Vám sloužíme. 
Číslo objednávky: 2022121017570148183
Podrobnosti o produktu 
------------ 
Název produktu:
€37za kus
Cena produktu: 37 €

------------ 
Vaši objednávku aktuálně zpracováváme a odeslání zajistíme později. Doba dodání Vaší objednávky je cca 15 dní. 
Prosíme o trpělivost a děkujeme za pochopení.
Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat!
Děkujeme!
Všechno nejlepší! 
 
Email príde od nejakej adresy s koncovkou zenmasstt.com (napr. em963.zenmasstt.com). Všimnite si, že nie je uvedený názov vami objednaného produktu, žiadny údaj o predajcovi, kto tovar doručí a pod.
 
3. Potom sa vám môže stať, že vám príde notifikačný email zo slovenskej pošty, že napr. v Bratislave bola podaná zásielka na prepravu od poľskej spoločnosti Meest International sp. z o.o. Zase treba zbystriť pozornosť, že odosielateľom zásielky je poľska spoločnosť a podáva dobierku na SK pošte, pritom od tejto spoločnosti nebola ani len zmienka vo vašej objednávke, alebo na stránke, kde ste tovar objednávali!
 
4. Ako bonus, vás môže ešte prekvapiť informácia, že čistou náhodou v tom období na vaše telefónne číslo obdržíte SMS s nejakého zahraničného čísla v znení: Posta-sk: Nemozeme odoslat vase polozky z dovodu nezaplatenych nakladov na dopravu, navstivte stranku "psostask.com..." = úplná skomolenina majúca navodiť dojem že správu posiela Slovenská pošta!
 
ĽUDIA NA NIČ NEKLIKAŤ, NIČ NEPREBERAŤ!!! 
Ak aj preberiete tovar, stanete sa obeťou podvodu, keď vám namiesto sľubovaného tovaru, príde nejaký čínsky brak a nebudete sa môcť ani dopátrať kde tovar reklamovať.
 
Právo pre občana.